Krása volného letu dravých ptáků kdekoliv pod širým nebem

Hledáte zajímavou akci pro Vaši obec či obchodního partnera? Jste zahlceni pravdivými, méně pravdivými a falešnými nabídkami? Nevíte, koho si vybrat?  U nás jste správně!  Kvalita a férové jednání jsou samozřejmostí. Nabízíme nejvyšší možnou kvalitu a vysokou preciznost provedené akce. Již více jak 20 let platí – pokud nejste s programem spokojeni, nemusíte platit NIC!

Máme zajímavou nabídku např. na Den Země, Den dětí, různé oslavy k výročí města či obce atd.  Nabízíme akci ekologického rázu, která zaujme na 100 % všechny věkové kategorie.

Ukázky dravců pro veřejnost

Předvádíme vzácné dravce v leteckých a loveckých akcích! Jsme sokolníci z lednického zámku.

Máme druhy, které málokdo viděl naživo v takovém rozsahu. A už vůbec NE při loveckých akcích!  Pro snadnější rozhodování jsou zde krátké informace, jaké jsou vlastně možnosti. Vše je doplněno fotografiemi našich krasavců.

26 let trvalo, než jsme vzácné dravce nakoupili, odchovali a naučili je lovit. V současné době máme kolem 100 dravců. Vlastníme takové rarity jako např.:

 • orla bojovného
 • orlíka kejklíře
 • dřemlíka tundrového,
 • supa krahujového,
 • supa kapucína,
 • orla skalního,
 • orla bělohlavého,
 • orla stepního,
 • orla mořského,
 • orla kamčatského,
 • kondora krocanovitého,
 • karančo jižní,
 • sýce rousného,
 • výrečka malého a další a další…

Máme celkem 36 druhů dravých ptáků a sov. Takto rozsáhlou „létající“ sbírku nemají v České republice žádné Zoo, ani soukromí chovatelé.

Nabízíme 2 hlavní programy, které zaujmou jak dospělé, tak děti. Jeden program se jmenuje Standard (12-15 druhů dravců, 2-3 sokolníci) a je menší. Druhý, výrazně větší, se jmenuje Luxus (25-35 druhů dravců, 3-5 sokolníků).

Délka Standardu je 45 minut a Luxusu 60 minut. Pak ještě disponujeme programem, kterému pracovně říkáme „Šunt”; ten ale nemá cenu dělat. Žádné pořádné lety totiž neuvidíte. Šunt je o vlídném slovu a vodorovném letu na 5-6 metrů. V rámci programu Šunt se vozí 3-4 dravci.  Díky bohu není o tento program zájem, takže ho v podstatě neděláme. Ceny začínají na 5.000,- Kč a končí na 50.000,- Kč. Záleží na vzdálenosti a na počtu ukázek (doprava je již v ceně). Vše je o dohodě – a my se dohodneme.

Středověkou SHOW u nás neuvidíte – ta se dnes dělá na každém hradě či zámku. Řinčení mečů a pochodování s dravcem na hlavě není naše parketa. Z našich ukázek dravců nechceme dělat ani suchopárné monotónní přednášky. Výklad je věcný, vtipný, výstižný a poučný.

 

Zakládáme si na loveckých akcích. Jsme moderní sokolníci. Naše ukázka dravců je zaměřena na poznání a ochranu přírody. Chceme Vám ukázat „krásu letu dravých ptáků“. Celý areál (fotbalové hřiště, městský park či louku u lesa) bezdrátově ozvučíme a diváci se mohou kochat útočnými lety dravců na pohyblivé makety zvířat. Orel skalní loví lišku, dřemlík tundrový skřivana, raroh velký zajíce, sokol bažanta atd. Všechno létá, co peří má...

Jestřáb lesní Periseda za kunou Kroužící orel mořský Orel stepní těsně za liškou Raroh velký loví zajíce 

V programu vzácní, hodně vzácní dravci létají volně a loví různou pohyblivou kořist. Během zajímavého výkladu probíhá zkoušení diváků o různé ceny, například samolepky, pexesa, luxusní kalendáře na následující rok, možnost přivolat si dravce na ruku a volnou rodinnou vstupenku na ukázky dravců v Lednici. Diváci se přímo podílí na ukázce. Vždy platí, že když se ukázka nelíbí, nemusíte přispívat NIC. Stejně tak, když dojedeme na místo a nastane nepřízeň počasí, pročež nejsou diváci - v tomto případě také nechceme žádné peníze. To je férová nabídka, to je ZAYFERUS. Vaší účastí přispíváte na ochranu dravců. Prohlédněte si, prosím, fotografie z našich akcí, čiší z nich mimořádnost akce. Výčet našich dravců je velice pestrý.

Dravci společnosti Zayferus 2009 Karančo jižní při ukázkách pro veřejnost Sova pálená po dosednutí na ruku Výreček malý Jerry na prstě

Jakékoliv dotazy k ukázkám dravců pro veřejnost řešíme na telefonním čísle +420 608 100 440.  Zde se dá také akce také objednat.